Ruszaj w Bieszczady – ponadczasowy przewodnik

Ruszaj w Bieszczady – ponadczasowy przewodnik

,,A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady?”

Dla wielu jest to tak popularne hasło, że nie przywiązują do niego zbyt dużej uwagi. Inni z kolei ,,rzuciliby wszystko”, ale nie mają planu i nie wiedzą jak się do tego zabrać.
Wertowanie kart przypadkowych przewodników i internetowych poradników w dużej mierze wprowadza w naszej głowie sporą dawkę chaosu. Gdzie zatem szukać inspiracji?

Kraina bieszczadzka ma w sobie coś, co ciągnie człowieka i sprawia, że jeśli choć raz znajdziemy się wśród pięknych połonin, to już zawsze będziemy tęsknić i chcieć tam wrócić. Mają one w sobie coś hipnotyzującego i uzależniającego. To miejsce do tego stopnia wyjątkowe, że warte naszego ,,odhaczenia”.

Myślę, że wielu z Was ucieszy wiadomość, że na rynku wydawniczym pojawiła się prawdziwa petarda. Biesy w pigułce, a dokładniej przewodnik po Bieszczadach autorstwa Państwa Marczewskich.
Kasia i Maciej Marczewscy przygotowali przewodnik na urlopowe dwa tygodnie w Bieszczadach, w oparciu o własne doświadczenia. Dzięki temu nie jest to suchar wypchany turystycznym bełkotem, ale pełen konkretów poradnik. Masz szanse mieć gotowy plan, zawierający ciekawostki, opisy tras, a więc idealne narzędzie z zaplanowanym urlopem w cudownych Bieszczadach.

Ruszaj w Bieszczady – ponadczasowy przewodnik

Jedź w Bieszczady!
Autorzy bloga www.ruszajwdroge.pl przygotowali cenne wskazówki, które pomogą urozmaicić pobyt na połoninach.
Bieszczady to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Zachwycające krajobrazy, dzikość natury i wszechogarniający spokój. Z dala od zgiełku miasta można cieszyć się chwilą i wędrować po najpiękniejszych szlakach.

Kim Oni są?
Kasia i Maciej Marczewscy są założycielami bloga i Fundacji Ruszaj w drogę. Piszą fenomenalne przewodniki, które zawierają treści, jakich szuka turysta.
,,W przemyślany sposób podajemy najważniejsze informacje i przemycamy ciekawe historie,które możesz przeczytać rodzinie i znajomym” – informują Kasia i Maciej.

Gotowy plan
Przewodnik ,,Ruszaj w Bieszczady” to wiedza jakiej nie znajdziesz nigdzie. Zawiera on praktyczne wskazówki na jednodniowe wycieczki, a gdy spojrzysz na całość, to jest to gotowiec na 14-dniowy urlop.
,,Propozycje wycieczek ułożyłam tak, abyś po dniach wysiłku, mógł nieco odetchnąć. Oznaczyłam dni trudniejsze i łatwiejsze,dzięki czemu sam możesz je dopasować do swoich możliwości i nastroju. A także do pogody, bo ta w Bieszczadach jest często nieprzewidywalna” - pisze w przewodniku Kasia.

Przewodnik skierowany jest do osób, które w podróże wybierają się własnym środkiem transportu. To źródło wiedzy, praktycznych wskazówek i inspiracji, a wszystko ubogacone ,,wycinkami” z historii.

Ruszaj w Bieszczady – ponadczasowy przewodnik

,,Ruszaj w Bieszczady”

14 pomysłów na 14 dni w Bieszczadach i okolicach
19 map szlaków i tras wycieczek na każdy dzień
40 fascynujących opowieści o Bieszczadach
140 stron porad i informacji praktycznych
250 zdjęć z Bieszczad

Z tym przewodnikiem:
Zdobędziesz Tarnicę i ruszysz na połoniny
Odkryjesz dzikie zakątki Bieszczadów z dala od turystów
Poznasz fascynującą historię regionu i dawnych mieszkańców
Zaplanujesz deszczowe dni
Zaoszczędzisz czas na wyjeździe
Zapragniesz wracać każdego roku w Bieszczady

Ania: Z takim przewodnikiem aż chce się iść w góry!
Łukasz: No to siup! Pakuj plecaki!
Oliwia i Dominik: A kto wspomni o kolorowance bieszczadzkiej?

ps. Tak rzeczywiście zapomnieliśmy. Kasia i Maciej stworzyli też Bieszczadzką kolorowankę :) Super dodatek dla dzieciaków.

Do zobaczenia na szlaku :)

50000 Pozostało znaków


Ostatnie komentarze

Gravatar Anita
1 miesiąc 15 days

Piękne te trzy korony. Byłam niedawno i polecam każdemu.

Gravatar Ekipa MOUNTAINS
3 miesięcy 22 dni

Uwielbiamy jeździć po lesie. Cudownie wspominamy też trasę Jaga-Kora i wypad rowerowy na szczyt Radziejowa - to dopiero b ...