O nas

Kim jesteśmy ?

Pasjonaci górskich wędrówek. Niepoprawni optymiści, uwielbiający wędrowanie po najróżniejszych szlakach z plecakiem na plecach i piosenką na ustach. Przekonani, że kawa najlepiej smakuje na wysokości i w dobrym wędrowniczym towarzystwie.
Odkrywając nowe miejsca na mapie Polski i świata wydrążamy w naszych sercach miejscóweczkę i zapisujemy tam wspomnienia i wrażenia z wypraw na zawsze.
Spontaniczne wyjazdy to nasza specjalność, co nie oznacza, że nie bierzemy udziału też w takich porządnie zaplanowanych. Jesteśmy przekonani, że nie ważne jak, ale ważne, że razem i w naszych ukochanych górach.

Na wędrówki zabieramy ze sobą nasze dzieciaki i w takiej ekipie jesteśmy najbardziej szczęśliwi. Oczywiście dołączają do nas nasi znajomi, co dodatkowo nas cieszy.
Całkiem niedawno nasz team wzbogacił się o dwie bryki. Stwierdziliśmy, że spróbujemy trochę pojeździć na rowerach po górach. No musimy przyznać, że jest z tego niezła frajda.

Postanowiliśmy stworzyć tą stronę, by dzielić się z Wami cząstką naszego świata. Mamy nadzieję, że pokochacie wędrowanie tak samo jak my.

Bądźcie częstymi gośćmi na tej stronie, a kiedyś może spotkamy się na szlaku, bo przecież z góry świat wygląda najpiękniej :)

Łukasz: Zapomniałaś napisać, że za każdym razem jak wędrujesz, to nie potrafisz okiełznać podskoków :)

Ania: UPS :) Oj tam, oj tam :) Pójdą na szlak z Nami to sami zobaczą :)

Komentarze

 • Eryk powiedział(a) Więcej
  Piękna trasa i widoki :) wtorek, 04 kwiecień 2023
 • Ela powiedział(a) Więcej
  Zawsze marzy mi się by pojechać w... poniedziałek, 18 kwiecień 2022
 • Arek powiedział(a) Więcej
  Przepiękna góra choć potrafi pokazać... poniedziałek, 18 kwiecień 2022
 • Elżbieta powiedział(a) Więcej
  Pięknie to wygląda. Musieliście się... sobota, 05 marzec 2022